Jak zadbać o włosy po treningu?

dla-treningJeśli trening sportowy wypada Ci w środku dnia, to na pewno znasz problem z doprowadzeniem fryzury do porządku, tak, żeby nie zabrało to zbyt wiele czasu, a jednocześnie żeby włosy nie straszyły pozlepianymi strąkami. Suchy szampon Batiste pomoże Ci błyskawicznie doprowadzić włosy do porządku — tak, że spokojnie wyrobisz się ze swoimi planami na później. Po prostu wrzuć do torby poręczne opakowanie Batiste — takie w 50 ml opakowaniu prawie nie zajmie w niej miejsca — a właściwe mycie głowy odłóż na wieczór. Batiste zadba o to, żebyś miała świeże, pachnące i puszyste włosy.

Możesz zastosować suchy szampon przed lub po zajęciach fitness, ważne, żeby aplikować Batiste na SUCHE włosy. Jeśli obawiasz się, że po treningu będziesz mieć wilgotną głowę, po prostu spryskaj włosy u nasady przed treningiem. Ty będziesz ćwiczyć, a szampon będzie sobie wchłaniał sebum.

Druga metoda — podsuszyć włosy suszarką po zajęciach przez jedną minutę, a potem zastosować suchy szampon. Nie zapomnij ochronić włosy przed wodą foliowym czepkiem, gdy wchodzisz pod prysznic!

Jeśli na zajęcia sportowe czeszesz się w strategiczny koczek lub jakoś inaczej upinasz włosy i zdarza się, że wsuwki lub gumki się poluźniają i gubią, spryskaj włosy szamponem przed uczesaniem — akcesoria będą się lepiej trzymać.

tylko pół minuty

spryskaj, wmasuj i już!

dowiedz się więcej
zdumiewająco szeroka oferta

produkty Batiste