Jak zwiększyć objętość włosów przy użyciu suchego szamponu Batiste?

Skrobia ryżowa, wmasowana u nasady włosów, wchłaniając sebum jednocześnie unosi włosy, zwiększając objętość fryzury. Nie ma potrzeby nakładać suchego szamponu na całą długość włosów! (chociaż można, jeśli ktoś chce zastosować Batiste jako produkt do stylizacji i lubi eksperymenty)

Każdy szampon Batiste zwiększa objętość włosów, ale najmocniejszy efekt daje szampon XXL Volume (z odrobiną lakieru), Heavenly Volume lub XXL Plumping Powder (proszek do stylizacji, sprawdza się rewelacyjnie zwłaszcza na krótszych włosach).

Dodatkowa zaleta stosowania suchego szamponu na włosach wymagających zabiegów z użyciem suszarki, prostownicy itd. to przedłużenie efektów stylizacji — nie tylko Ty oszczędzasz czas, ale i Twoje włosy chętnie od nich odpoczną.

Możesz też wypróbować ten sposób, polecany przez stylistów, gdy chcesz zwiększyć objętość świeżo umytych włosów: zaaplikuj Batiste na całą ich długość, zanim do końca wyschną (powinny być lekko wilgotne, wysuszone w 90%), a następnie dosusz suszarką i ułóż jak zwykle.

Jeśli masz rzadkie, ciemne włosy i zbyt wyraźny przedziałek, możesz zastosować ten prosty trick zBatiste z dodatkiem koloru: spryskaj przedziałek – nie będzie tak kontrastował z włosami i fryzura optycznie się zagęści.

 

tylko pół minuty

spryskaj, wmasuj i już!

dowiedz się więcej
zdumiewająco szeroka oferta

produkty Batiste