O marce

Batiste: tajna broń kobiet!

Nie zawsze masz luksus mycia i fryzowania włosów, żeby zrobić się na bóstwo. Włosy nie powinny stać Ci na drodze, gdy masz w planach coś ekscytującego.
Od 40 lat przy pomocy naszych ekspertów pomagamy kobietom uzyskać fantastyczną fryzurę — migiem.
Dlatego stworzyliśmy bogatą paletę produktów do stosowania, gdy zwykłe mycie głowy nie wchodzi w grę, a chcesz wyglądać wyjątkowo… natychmiast.

Znajdziesz produkt właśnie dla Ciebie, niezależnie od Twojego stylu, rodzaju i koloru włosów.

Batiste to wiodąca w Wielkiej Brytanii od ponad 30 lat marka suchych szamponów, która oferuje klientkom najszybszy i najłatwiejszy sposób na świetnie wyglądające włosy.

Nasza seria zapachowa sprawia, że włosy pachną równie pięknie, jak wyglądają. Czymkolwiek życie Cię zaskoczy, wyjdziesz z tego pachnąc różami… lub wiśniami lub tropikalną plażą.

Nasza nowa seria produktów do stylizacji daje Ci możliwość natychmiastowej zmiany fryzury — nawet bez wody! Natychmiastowa objętość, beach hair, trwałość fryzury przez całą dobę lub poskromienie siana na głowie, Batiste Stylist ma produkt dla każdego stylu.

Jeśli cienkie włosy to Twój problem, mamy serię produktów nadających im ekstra objętość.

Seria PLUS z dodatkiem koloru bez problemu zmiesza się z Twoim kolorem włosów, a przy okazji zamaskuje ślady siwizny lub odrostów.

Serce Batiste to formuła “bez wody”, bazująca na skrobi ryżowej. Adaptuje się do potrzeb Twoich włosów, celuje w nadmiar sebum, eliminując go u nasady włosów.

Batiste daje “wczorajszym” włosom drugie życie… bez wody! Po prostu spryskaj, wmasuj i ciesz się pięknymi włosami!

Wysoka jakość i innowacyjne produkty, używane przez miliony zadowolonych klientek i klientów w ponad 60 krajach  — to nasz powód do dumy.

Batiste zawsze stawia sobie za priorytet tworzenie kosmetyków bezpiecznych w użyciu: wszystkie nasze produkty są w zgodzie z europejskimi normami. Poddajemy je restrykcyjnym procedurom testującym. Zanim trafią na rynek, są wysyłane do niezależnych laboratoriów, przeprowadzających dogłębne oceny bezpieczeństwa i kliniczne testy płatkowe. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa.

Jak przy każdym kosmetyku, czasami może się pojawić reakcja alergiczna, nawet, gdy produkt był używany od dawna. W mało prawdopodobnym przypadku, że przydarzy się to Tobie, zaprzestań używania danego wariantu i skontaktuj się z nami, byśmy mogli przeprowadzić dalsze badania.