stylizacja

product_stylist_frizz-fs8

FRIZZ TAMER — CZYLI „WYGŁADZACZ”

Wybawienie dla osób z puszącymi się włosami. Pożegnaj na zawsze siano na głowie! Teraz bez względu na pogodę włosy pozostają jedwabiście gładkie, miękkie, nie puszą się i nie elektryzują się nawet do 12 godzin po zastosowaniu produktu.

product_stylist_hold_me_hairspray-fs8

LAKIER DO WŁOSÓW HOLD ME HAIRSPRAY

Teraz możesz cieszyć się nieskazitelną, elegancką fryzurą nawet do 24 godzin. Trwały a przy tym niewidoczny lakier, bez efektu „hełmu”.

product_stylist_texturizing-fs8

TEXTURYZUJĄCY SPRAY DO STYLIZACJI

Texturizing spray nadaje włosom plastyczność i objętość, nie obciążając ich i nie sklejając. Idealny do stworzenia nonszalanckiej fryzury typu „out of bed”, potarganych wiatrem włosów, burzy niesfornych loków, luźnego koka, czy fantazyjnego warkocza.

product_stylist_heat-fs8

TERMOOCHRONNY NABŁYSZCZAJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW 2W1 BATISTE SHIELD MY LOCKS HEAT & SHINE SPRAY

Batiste Heat & Shine Spray to produkt wielofunkcyjny. Rewelacyjny jako nabłyszczacz, nadający efekt glamour każdej fryzurze, a przy okazji chroniący ją przed gorącą prostownicą, szkodliwym promieniowaniem UV, wolnymi rodnikami oraz dodający elastyczności włosom.

product_stylist_xxl_volume-fs8

SPRAY ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW BATISTE OOMPH MY LOCKS XXL VOLUME SPRAY

Ulepszona wersja szamponu XXL Volume, który w 2015 roku zdobył nagrodę Glamour za najlepszy produkt do stylizacji. Producent odszedł od idei suchego szamponu i stworzył absolutnie fantastyczny produkt zwiększający objętość włosów.

product_stylist_xxl_plumping-fs8

XXL PLUMPING POWDER

Teraz w nowym opakowaniu — niesamowicie wydajny proszek, który rewelacyjnie sprawdza się przy krótkich, oklapniętych włosach, gdy chcesz nadać im ekstra objętość w mgnieniu oka.