O marce

Batiste: tajna broń kobiet! Prawdopodobnie najczęściej nagradzany suchy szampon w Polsce.

Nie zawsze masz luksus mycia i układania włosów, żeby zrobić się na bóstwo. Włosy nie powinny stać Ci na drodze, gdy masz ciekawsze plany!
Od 40 lat przy pomocy naszych ekspertów staramy się, by Batiste to był najlepszy suchy szampon na świecie. Nasz cel: pomóc kobietom uzyskać fantastyczną fryzurę — migiem.
Dlatego stworzyliśmy bogatą paletę produktów do stosowania, gdy zwykłe mycie głowy nie wchodzi w grę, a chcesz wyglądać wyjątkowo… natychmiast.

Znajdziesz tu produkt właśnie dla Ciebie! Niezależnie od Twojego stylu, rodzaju i koloru włosów.

Batiste to wiodąca w Wielkiej Brytanii od ponad 30 lat marka suchych szamponów, która oferuje klientkom najszybszy i najłatwiejszy sposób na świetnie wyglądające włosy.

  • BEZ BIAŁYCH ŚLADÓW.  Batiste nie wymaga odczekiwania ani wyczesywania, jak w wypadku innych suchych szamponów. Wystarczy popsikać, wmasować i już! Nawet na ciemnych włosach prawidłowo użyty Batiste nie zostawi białych śladów.
  • MARKA BATISTE TO PONAD 40 LAT doświadczenia z suchymi szamponami. To już trzecie pokolenie kobiet i mężczyzn na obu półkulach decyduje, że suchy szampon Batiste jest produktem, któremu warto zaufać. Polscy konsumenci od czasu wprowadzenia Batiste na rynek potwierdzili jakość Batiste, przyznając nagrody w licznych plebiscytach.
  • BATISTE, W ODRÓŻNIENIU od innych marek kosmetycznych, koncentruje się przede wszystkim na suchych szamponach. To nie jest dla nas dodatkowy produkt tylko dlatego, że „inni mają w ofercie i trzeba płynąć z prądem”. Przeciwnie, to Batiste wyznacza standardy w dziedzinie suchych szamponów.
  • NAJWIĘKSZA PALETA PRODUKTÓW. Tylko Batiste ma tak szeroką gamę zapachów i wersji wzbogaconych.
  • OPAKOWANIA. Wygodne, praktyczne i… śliczne. Można dobrać wersję opakowania dostosowaną do potrzeb — ekonomiczną (200ml) do łazienki lub podróżną (50ml) — do torebki, na fitness lub na wakacje. No i nie czarujmy się, połowa przyjemności z kosmetyków to ich wygląd Opakowania Batiste od lat wywołują uśmiech i poprawiają humor.
  • NIEZAWODNE. Batiste dokłada starań, by produkt działał bez usterek i dysze nie zatykały się, jak to bywa w wypadku tańszych produktów.
  • NAJLEPSZA CENA w stosunku do jakości. Nie ma obecnie na rynku produktu, który zachowując wszystkie zalety Batiste, kosztowałby tyle samo lub mniej.
  • INNOWACYJNE. Flagowe produkty Batiste, jak szampony o zapachu Original czy Tropical są tak dobre, że pozostają niezmienne od lat, ale co roku pojawiają się nowości tej marki — modne zapachy i coraz większa gama produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.
  • “KNOW-HOW”. To w laboratoriach pracujących nad formułami Batiste powstają rozwiązania, które wyznaczają standardy jeśli chodzi o suche szampony. W Batiste zastosowano skrobię ryżową, która nie pozostawia śladów we włosach, gdy konkurencja polegała na talku lub skrobii ziemniaczanej, dających gorsze rezultaty. Podobnie z wersjami z dodatkami — Batiste oferowało kilka wersji kolorystycznych, gdy pozostałe suche szampony były tylko białe.
  • BESTSELLER. W Wielkeij Brytanii, ojczyźnie suchych szamponów Batiste, jest sprzedawany co dwie sekundy! Jest na pierwszym miejscy sprzedaży w segmencie suchych szamponów i drugim, jeśli chodzi o szampony w ogóle. Jeśli wciąż nie masz pewności, dlaczego Batiste jest najlepszy, zapytaj Brytyjki! 96% z nich poleciłoby ten produkt swojej przyjaciółce.

Zobacz gdzie kupić suchy szampon Batiste

Serce Batiste to formuła “bez wody”, bazująca na skrobi ryżowej. Adaptuje się do potrzeb Twoich włosów, wchłania nadmiar sebum, eliminując go u nasady włosów.

Suchy szampon Batiste daje “wczorajszym” włosom drugie życie… bez wody! Po prostu spryskaj, wmasuj i ciesz się pięknymi włosami! Nasza seria zapachowa sprawia, że włosy pachną równie pięknie, jak wyglądają. Czymkolwiek życie Cię zaskoczy, wyjdziesz z tego pachnąc różami… lub wiśniami lub tropikalną plażą.

Nasza nowa seria produktów do stylizacji daje Ci możliwość natychmiastowej zmiany fryzury — nawet bez wody! Natychmiastowa objętość, beach hair, trwałość fryzury przez całą dobę lub poskromienie siana na głowie, Batiste Stylist ma produkt dla każdego stylu.

Jeśli cienkie włosy to Twój problem, mamy serię produktów nadających im ekstra objętość.

Seria PLUS z dodatkiem koloru bez problemu zmiesza się z Twoim kolorem włosów, a przy okazji zamaskuje ślady siwizny lub odrostów.

Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz — naszym celem jest oferować suchy szampon, który działa najlepiej na rynku.

Zobacz jak stosować suchy szampon

Wysoka jakość i innowacyjne produkty, używane przez miliony zadowolonych klientek i klientów w ponad 60 krajach  — to nasz powód do dumy.

Batiste zawsze stawia sobie za priorytet tworzenie kosmetyków bezpiecznych w użyciu: wszystkie nasze suche szampony i inne produkty są w zgodzie z europejskimi normami. Poddajemy je restrykcyjnym procedurom testującym. Zanim trafią na rynek, są wysyłane do niezależnych laboratoriów, przeprowadzających dogłębne oceny bezpieczeństwa i kliniczne testy płatkowe. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty bezpieczeństwa.

Jak przy każdym kosmetyku, czasami może się pojawić reakcja alergiczna, nawet, gdy produkt był używany od dawna. W mało prawdopodobnym przypadku, że przydarzy się to Tobie, zaprzestań używania danego wariantu i skontaktuj się z nami, byśmy mogli przeprowadzić dalsze badania.

Większość naszych klientek uważa, że Batiste to najlepszy suchy szampon — to powód do radości, ale jednocześnie wielka odpowiedzialność. Robimy wszystko, by zasłużyć na swoją dobrą opinię.

Zobacz najczęściej zadawane pytania, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat składników.